Kdo může Mobilní data využít

Nabídku Mobilních dat lze využít jak pro předplacenou kartu, tak pro paušální tarify. Služba „Mobilní data“ je na SIM kartách COOP Mobil automaticky aktivní
Pro připojení k internetu se vždy automaticky aktivuje nejmenší balíček na 24 hodin – 25 MB/20 Kč, pokud není jiný balíček vybrán.

Pokud chcete data zrušit, můžete tak provést ve webové Samoobsluze, přes Zákaznické centrum nebo přímo ve svém mobilu v nastavení služeb pro internet.
Pokud si přejete větší balíček dat, zvolte z naší nabídky a balíček objednejte snadno pomocí SMS.

Nabídka časově omezených dat

Připojení na den 25 MB za 20 Kč

Připojení na měsíc 150 MB za 69 Kč

  • Dokup k měsíčním datům 100 MB za 45 Kč
  • Dokup k měsíčním datům 1 GB za 199 Kč

Nabídka jednorázových dat

Jednorázový balíček 300 MB za 119 Kč

Jednorázový balíček 1 GB za 199 Kč

Jednorázový balíček 5 GB za 449 Kč

K automatické obnově datového balíčku dojde vždy každý měsíc v den, ke kterému byl balíček původně objednán (datum bude uvedeno v SMS při objednávce balíčku). Pro reaktivaci je třeba mít vždy dostatečný kredit v daný den, jinak bude balíček ukončen.

Po dosažení časového limitu pro objem dat je rychlost připojení omezena na 32kbit/s.

POZOR: Dokup skončí vždy spolu s platností základního balíčku. Pokud tedy například k dennímu balíčku 25MB provedete dokup dat, pak jsou data včetně dokupu k dispozici pouze 24hodin.. 

Platnost jednorázových balíčků je dána buď vyčerpáním jejich objemu nebo uplynutím doby platnosti, tj. 3 měsíce od aktivace.

Po vyčerpání objemu dat je datový přenos zcela ukončen.

Nový jednorázový balíček lze dokoupit ještě před vyčerpáním předcházejícího balíčku – hodnoty nedočerpaných a nových dat se sečtou a platnost dat se posune dle platnosti posledního objednaného balíčku.

POZOR: Jednorázové a měsíční balíčky nelze vzájemně kombinovat.