Služby

V rámci ostatních služeb, které Vám COOP Mobil nabízí, si můžete zvolit z následující nabídky:

Převod na smlouvu

Pokud nechcete neustále hlídat a dobíjet kredit a dáváte přednost pohodlným tarifům na smlouvu s měsíční fakturací, můžete svoje číslo převést na smlouvu. Informace o tom, jak na to, najdete zde.

Přenesení čísla

Pokud si chcete zachovat své stávající telefonní číslo a zároveň využívat výhody, které Vám nabízí COOP Mobil, můžete si přenést číslo od současného mobilního operátora. Bližší informace o tom, jak o přenesení zažádat a jak tento proces probíhá, najdete zde.

Nastavení služeb na SIM kartě

Pokud si nevíte rady s tím, jak si nastavit základní služby na Vaší SIM kartě, poradíme Vám zde. Na tomto místě najdete i návod, jak jednoduše ovládat Váš zákaznický účet prostřednictvím SMS.

Ztráta/odcizení SIM karty

V případě, že jste ztratili svou SIM kartu, popř. Vám byla odcizena a nevíte si v této situaci rady, poradíme Vám zde, jak v tomto případě postupovat.

Internet

Pokud chcete ve svém mobilním telefonu využívat data, více informací o dostupných datových balíčcích a způsobech čerpání najdete zde.

Roaming

Chcete-li se informovat o tom, jak a za kolik můžete využívat službu Roaming (volání v zahraničí), podívejte se na tento odkaz.