O nás

COOP Mobil je provozován společně skupinou COOP, Vodafone Czech Republic a.s. a MATERNA Communications a.s.

Proč se připojit ke COOP Mobil?

Bez smlouvy a bez závazků získáte výhodné volání.
Při pravidelném nákupování ve vybraných prodejnách sítě COOP voláte levněji o 20 %.
Účtujeme po vteřinách. Tento způsob účtování je nejvýhodnější, protože jde o reálné účtování skutečně provolaných vteřin a minut. Sdílení minut a SMS v rámci tarifu RODINA pro 1 – 3 SIM karty.

Skupina COOP

V České republice je COOP značkou nejširší sítě prodejen potravin a zboží denní potřeby sdružující zhruba 2.800 prodejen s celkovou prodejní plochou do 400.000 m2. Česká a moravská spotřební družstva dohromady zaměstnávají více než 15.000 lidí, mají více než 250.000 členů a souhrn jejich tržeb je řadí na 6. místo mezi maloobchodními prodejci potravin působícími v České republice. Ve Švýcarsku, Itálii, Finsku i na Slovensku je COOP lídrem maloobchodního trhu prodeje potravin. Spuštění a provozování COOP Mobil sítě zapadá do celkové strategie skupiny COOP s cílem poskytovat svým zákazníkům další potřebné a výhodné služby s přidanou hodnotou.

COOP Vodafone Czech Republic a.s.

Vodafone, jako významný mobilní operator, poskytuje pro COOP Mobil mobilní telekomunikační síť.

MATERNA Communications a.s.

MATERNA provozuje MVNO platformu zajišťující fungování COOP Mobil v rámci mobilní telekomunikační sítě. Je odborným garantem a provozovatelem zákaznického centra COOP Mobil.